تشریفات عقد رویایی:
مجموعه عقد رویایی با سابقه درخشان در تشریفات عقد و نامزدی این بار با همکاری هتل "5 ستاره" ستاره دریا واقع در استان گیلان در منطقه لنگرود کنار دریا در بهترین نقطه دسترسی جاده‌ای و شهری، آماده برگزاری شیک‌ترین و لاکچری‌ترین مراسم‌ها با خاص‌ترین امکانات در کشور می‌باشد.
برگزاری مراسم در این مجموعه گردشگری توریستی امکان اقامت در کنار برگزاری مراسم با وجود لوکیشن‌های بینظیر و بکر جهت عکاسی و فیلمبرداری فراهم گردیده است که رویایی‌ترین روز را می‌تواند برایتان رقم بزند. این مجموعه بزرگ و خاص دارای 3 فضا با طراحی به روز و زیبا ، سالن پذیرایی ، شام و ناهار و سرویس کاملی از تمامی جهات برای شما عزیزان فراهم گردیده است.

سالن عقد :
فضای اختصاص یافته در هتل شماره 1 این مجموعه توریستی گردشگری قرار گرفته که دارای ظرفیت 150 نفر با سفره عقد طلایی رنگ و کریستال های آن زیبایی خاص به سالن داده است.

سالن عقد فضای باز کنار دریاچه :
این فضای بینظیر و رویایی در کنار دریاچه هتل ستاره دریا همراه با قوهای زیبا ، نیزار باشکوه و طبیعی بکر ، این شرایط را برای حضار فراهم کرده که رویایی ترین مراسم را برگزار کنند. ظرفیت این فضا حدود 50 نفر است. اسکان ، پذیرایی و اتفاقات خاص دیگری را برای مهمانان فراهم کرده است.

سالن عقد کنار استخر :
این فضا در منطقه نزدیک استخر با ویوی دریا واقع شده که در کنار آن سایبان خاص ، فضای سبز ، بینظیر با چشم اندازی بسیار زیبا و رویایی را در اختیار قرار می‌دهد که امکان پذیرایی شام و ناهار با ظرفیت 70 نفر را دارا می باشد.

شماره تماس : 09129003004 - 01342563844